Handtag Beslag Design Sun224 Rostfri look
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
CC-mått:
224 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt handtag med mjuka former till dina skåp och lådor.
Antal förborrade hål: 2 st
Recensioner
Lisbeth ÖVerifierad köpare
för 1 år sedanPrecis enligt bild, snygga och lättmonterade.
Ann-Margret OVerifierad köpare
för 5 år sedanTyvärr för stort beslag till vår köksluckor
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 31306-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 252 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 7 mm |
| CC-mått | 224 mm |
| EAN-nr | 7316183130605 |

