Handtag Beslag Design TelfordTenn 180 mm
110 kr
84 krSpara 24 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag till dina skåp och lådor. Finns i antik svart och tenn.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 460235-11 |
| Färg | Tenn |
| Längd | 180 mm |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 10 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| EAN-nr | 7316184602354 |

