Handtag Beslag Design Thread Toniton
fr.167 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Thread Toniton
167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Thread är ett klassiskt handtag i i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer. Handtag Thread levereras alltid med platta men gör sig lika bra med som utan platta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Thread är ett klassiskt handtag i i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer. Handtag Thread levereras alltid med platta men gör sig lika bra med som utan platta.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Grön, Rosa, Svart |
| Längd | 148 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Material | Pulverlackad metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Toniton |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |
