Handtag Beslag Design Thread Toniton
fr.249 kr
fr.195 krSpara 22 %Kampanj1 tim kvar!
Välj variant

Thread Toniton
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En tidlös knopp designad i samarbete med Toniton
Ash Green är en tidlös knopp designad i samarbete med Toniton. Ash Green är en mellanmörk grågrön kulör som för tankarna till en skog i skymning. Ytans finstruktur gör kulören levande och behaglig att röra vid. Kombinera gärna med valfri kulör från Toniton’s matchande produktpalett eller med naturmaterial som ek och valnöt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 401048-11B |
| Färg | Deep Blue, Reddish Brown |
| Längd | 148 mm |
| Material | Stål/Steel |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Toniton |
| Typ | Handtag |
| Låsbar | Nej |

