Handtag Beslag Design Time-128Polerad mässing
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanj38 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing

Time-128
Polerad mässing
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former har detta Handtag Beslag Design
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 303411-11 |
| Färg | Polerad Mässing |
| Längd | 136 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 27 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316183034118 |

