Handtag Beslag Design TrackRostfritt, Storlek 44x6x32 mm
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i stilsäkert, rena och enkla linjer.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 42772 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 44 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 32 mm |
| Bredd | 6 mm |
| CC-mått | 32 mm |
| EAN-nr | 7316184277200 |



