Handtag Beslag Design Transit 160Svart
189 kr
151 krSpara 20 %Kampanj38 tim kvar!

Transit 160
Svart
151 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med raka linjer ger Transit ett modernt intryck genom både knopp och handtag för en enhetlig stil.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352066-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 219 mm |
| Material | Zamak |
| Höjd | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| Utförande | Svart |
| Serie | Transit |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 24 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180021203 |




