Handtag Beslag Design Uniform cc 128 mm
fr.301 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Uniform cc 128 mm
301 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Uniform cc 128 mm är tillverkad av massiv mässing och är en stilren detalj som passar utmärkt på köksluckor, byråer och garderober. Uniform är en elegant och modern serie knoppar och handtag med en T-formad fot.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Uniform cc 128 mm är tillverkad av massiv mässing och är en stilren detalj som passar utmärkt på köksluckor, byråer och garderober. Uniform är en elegant och modern serie knoppar och handtag med en T-formad fot.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun, Förnicklad, Mässing, Rostfritt |
| Längd | 178 mm |
| Diameter | 178 mm |
| Material | Mässing/Brass |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28, 36 mm |
| Höjd | 28, 36 mm |
| Serie | Uniform |
| Produkttyp | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19, 19 mm |
