Handtag Beslag Design VanillaL: 140 mm
175 kr
140 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Vanilla är porslinshandtag från Beslag Design som är både knopp och handtag.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370161-11 |
| Färg | Vit |
| Längd | 140 mm |
| Material | Porslin |
| Höjd | 26 mm |
| Bredd | 30 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Vanilla |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180008532 |


