Handtag Beslag Design VejbyKrom
75 kr
59 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
"Finns i två utföranden; krom och rostfri look. Design: Nissen & Gehl."
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 304012 |
| Färg | Krom |
| Längd | 160 mm |
| Djup | 17 mm |
| Bredd | 17 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| EAN-nr | 7316183040126 |


