Handtag Beslag Design Viva
fr.128 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Viva
128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Viva kombinerar en tidlös form med en modern design som passar perfekt in i alla typer av inredningar – oavsett om det är i köket, badrummet eller hallen. Med sin eleganta och mångsidiga stil är Viva ett utmärkt val för både hem och offentliga miljöer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Viva kombinerar en tidlös form med en modern design som passar perfekt in i alla typer av inredningar – oavsett om det är i köket, badrummet eller hallen. Med sin eleganta och mångsidiga stil är Viva ett utmärkt val för både hem och offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Blank Mässing, Blå, Brun/Mässing, Grafitgrå, Kalkgrå, Krom, Mattsvart, Mässing, Rostfritt, Salviagrön |
| Längd | 143, 175 mm |
| Diameter | 143, 175 mm |
| Material | Mässing, Mässing/Brass, Rostfritt stål/Tainless steel, Steel |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Viva |
| Produkttyp | Handtag |
| Låsbar | Nej |
| Ytbehandling | Borstad, Polerad |
