Handtag Beslag Design Yazz-128 rostfri look
Rek. pris 69 kr
50 kr
Se priset!

Yazz-128 rostfri look
50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Sober slimmat handtag i en rostfri look
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 32510-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 141 mm |
| Material | Zink |
| Höjd | 15 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Yazz |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 30 mm |
| EAN-nr | 7316183251003 |


