Handtag DuoBad Gripen Fall 224 Cc
Rek. pris 360 kr
fr.359 kr
Välj variant

Gripen Fall 224 Cc
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag DuoBad Gripen Fall är ett stilrent handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Färg | Rostfritt, Svart |
| CC-mått | 224 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 236 mm |
| Serie | Gripen |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,2 kg |

