Handtag DuoBad Gripen Lounge med Läder
Rek. pris 650 kr
fr.649 kr
Se priset!
Välj variant

Gripen Lounge med Läder
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag DuoBad Gripen Lounge med Läder är ett stilrent handtag med läderdetaljer som passar alla hem.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag DuoBad Gripen Lounge med Läder är ett stilrent handtag med läderdetaljer som passar alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24525D |
| Färg | Krom/Svart, Rostfri/Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Serie | Gripen |
| Typ | Handtag |
| Vikt | 0,1 kg |
