Handtag DuoBad Gripen Lounge
Rek. pris 430 kr
fr.429 kr
Se priset!
Välj variant

Gripen Lounge
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag DuoBad Gripen Lounge är ett stilrent handtag som passar alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24524D |
| Färg | Mässing, Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 174 mm |
| Serie | Gripen |
| Typ | Handtag |
| Vikt | 0,1 kg |

