Handtag DuoBad Gripen Wall
Rek. pris 480 kr
479 kr
Se priset!

Gripen Wall
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag DuoBad Gripen Wall är ett klassiskt handtag i krom.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 24519 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Serie | Gripen |
| Typ | Handtag |
| Vikt | 0,1 kg |

