Handtag Hafa Fine
Rek. pris 142 kr
fr.139 kr
Välj variant

Fine
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaBeskrivning
Handtag Hafa Fine är en handtagsmodell med mjuka, rundade former. CC 128.
Recensioner
CeciliaVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin och bra kvalité
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Material | Mässing, Stål |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Bredd | 142 mm |
| Serie | Fine |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,05 kg |

