Handtag Ifö Elegant 137 mm
fr.113 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Elegant 137 mm
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Handtag Ifö Elegant 137 mm är ett klassiskt handtag med cc-mått: 129 mm. Det passar bra på badrumsmöbler.
Varumärke
IföBeskrivning
Handtag Ifö Elegant 137 mm är ett klassiskt handtag med cc-mått: 129 mm. Det passar bra på badrumsmöbler.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Färg | Aluminium, Blankförkromad, Svart, Vit |
| Längd | 137 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Elegant |
| Vikt | 0,5, 0,092, 0,199 kg |





