Handtag Macro Design MD5
Rek. pris 245 kr
fr.169 kr
Se priset!
Välj variant

MD5
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Macro Design MD5 är ett möbelhandtag i modern, rektangulär design. Passar till Macro Design möbelserie Crown.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handtag Macro Design MD5 är ett möbelhandtag i modern, rektangulär design. Passar till Macro Design möbelserie Crown.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Färg | Borstat Stål, Guld, Krom, Mattsvart |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 192, 320 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Bredd | 220, 320 mm |
| Montering | Skruvas |
| Fungerar till | Crown |
| Serie | MD5 |
| Produkttyp | Handtag |
| Yta | Blank, Matt |

