Handtag Millers 4300 Vfz
fr.100 kr/frp
Välj variant

Handtag Millers 4300 Vfz
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag Millers 4300 Vfz är ett elegant handtag för köks- eller badrumslådor.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Förzinkad |
| Längd | 160, 200 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 38, 47 mm |
| Bredd | 20, 26 mm |
| Montering | Skruv |
| Ytbehandling | Varmförzinkad |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Handtag |

