Handtag Millers Haakon
Lägsta totalpris 166:-
fr.83 kr/frpVälj variant

Handtag Millers Haakon
2 frp / 166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag Millers Haakon är ett stilrent handtag i trä.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Bok, Ek, Furu, Vit |
| Längd | 103 mm |
| Material | Bok, Ek, Furu, Trä |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Montering | Skruv |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Serie | Grund |
| Typ | Handtag |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |


