Handtag Millers Jonas Matt Nickel
Lägsta totalpris 104:-
fr.52 kr/frputvalda påKampanj
Välj variant

Handtag Millers Jonas Matt Nickel
2 frp / 104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag lämpligt för skåp, lådor och luckor.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Matt Nickel |
| Längd | 106, 138, 202 mm |
| Material | Stål |
| CC-mått | 96, 128, 192 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Kust |
| Typ | Handtag |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

