Handtag Millers Martin
fr.90 kr/frp
utvalda påKampanj
Välj variant

Handtag Millers Martin
90 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Elegant låd- och luckhandtag.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Material | Metall, Zink |
| CC-mått | 96, 128, 160, 224 mm |
| Djup | 25, 26, 34 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Ikon |
| Typ | Handtag |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

