Handtag Millers Oliver Kr 86 cc
178 kr/frp
150 kr/frpSpara 16 %Kampanj

Handtag Millers Oliver Kr 86 cc
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag lämpligt för garderobsdörrar mm. Inklusive underläggsbricka i plast och skruv.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400262887 |
| Färg | Krom |
| Längd | 108 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 83 mm |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Kust |
| Typ | Handtag |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 set |
| EAN-nr | 7311662267667 |

