Handtag Millers Orvar Sv 132 cc
Lägsta totalpris 186:-
93 kr/frp
Handtag Millers Orvar Sv 132 cc
2 frp / 186 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag av stål med smidesutseende.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400263125 |
| Färg | Smide |
| Längd | 180 mm |
| Material | Stål |
| CC-mått | 132 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Arv |
| Typ | Handtag |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| EAN-nr | 7311662267742 |

