Handtag Millers Steinar 128 cc
fr.187 kr/frp
fr.125 kr/frpFrån 18 %Kampanj
Välj variant

Handtag Millers Steinar 128 cc
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handtag Millers Steinar 128 cc är ett elegant låd- och skåpshandtag.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Aluminium, Mattsvart |
| Längd | 104, 135 mm |
| Material | Zamak |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 6 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Kust |
| Typ | Handtag |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

