Handtag Noro Air
fr.130 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Air
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NoroBeskrivning
Handtag i vacker form. CC160.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Färg | Mässing, Rostfri, Svart |
| Material | Zinklegering |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 9,5 mm |
| Bredd | 171 mm |
| Serie | Air |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,05 kg |



