Handtag Noro Deco
Rek. pris 262 kr
fr.239 kr
fr.195 krSpara 18 %Kampanj
Välj variant

Deco
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NoroBeskrivning
Handtag med industriell känsla. CC160.
Recensioner
DaliaVerifierad köpare
för 2 månader sedanDe är jätte fina
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 182 mm |
| Serie | Deco |
| Produkttyp | Handtag |
| Vikt | 0,07 kg |



