Handtag Svedberg M1
fr.220 kr
fr.169 krFrån 20 %Kampanjtom 30/4
Välj variant

Handtag Svedberg M1
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedberg M1 är ett enkelt, minimalistiskt handtag. Levereras i 1-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Blyertssvart, Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Serie | M1 |
| Produkttyp | Handtag |




