Handtag Temal Cubix Soft 128 mm
fr.115 kr
fr.81 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Cubix Soft 128 mm
81 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TemalBeskrivning
Handtag Temal Cubix Soft är ett elegant möbelhandtag med slät yta för bra grepp ifrån Temal.
Temals badrumsmöbler levereras utan handtag, så att du kan sätta din egen prägel på badrummet. Handtagen finns i olika färger, hålavstånd och utföranden.
Hålavstånd: 128 mm
Om Temal
Temal skapar badrum som inte bara löser ett behov – de förbättrar din vardag. Med över 100 års historia tänker Temal annorlunda och blickar alltid framåt. Temals badrumsmöbler är en hyllning till nordisk kvalitet och hållbarhet, designade och tillverkade i Finland för att förena funktion, skönhet och ansvarstagande.
Hålavstånd: 128 mm
Om Temal
Temal skapar badrum som inte bara löser ett behov – de förbättrar din vardag. Med över 100 års historia tänker Temal annorlunda och blickar alltid framåt. Temals badrumsmöbler är en hyllning till nordisk kvalitet och hållbarhet, designade och tillverkade i Finland för att förena funktion, skönhet och ansvarstagande.
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | CUBIXSOFT128BT |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Rostfritt Stål, Svart |
| Material | Zamak |
| Höjd | 9 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Serie | Cubix Soft |
| Typ | Handtag |
| Vikt | 0,096 kg |

