Handtag Theofils 807
fr.30 kr
fr.19 krFrån 29 %Kampanj
Välj variant

807
19 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Hantag Theofils är ett Kofferthandtag i förnicklat stål.
Skruv köps till separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 305820T |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 90, 100 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 53, 58 mm |
| Serie | 807 |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

