Handtag Theofils Anzio
Rek. pris 69 kr
fr.47 kr
Se priset!
Välj variant

Anzio
47 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett möbelhandtag i ett stilrent utförande.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Pia-Lena AVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt nöjd, så fina.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Tenn, Rostfri Look |
| Längd | 114, 147, 242 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 224 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 23 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Anzio |

