Handtag Theofils Asissi 128 cc Söm
fr.289 kr
fr.229 krSpara 21 %Kampanj
Välj variant

Asissi 128 cc Söm
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Populärt läderhandtag som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Populärt läderhandtag som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd.
Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden. Välj om du vill montera med eller utan bricka (brickan ingår).
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 157168SPT |
| Färg | Brun/Elförzinkad, Brun/Krom, Brun/Svart, Natur/Krom, Natur/Rostfri, Natur/Svart, Svart/Krom, Svart/Mattsvart, Svart/Rostfri |
| Längd | 142 mm |
| Material | Metall/läder |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Serie | Asissi |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
