Handtag Theofils Bardi Rf Look 128 cc
109 kr
85 krSpara 22 %Kampanj

Bardi Rf Look 128 cc
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag med en stilren design och ett rejält grepp.
Handtag Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11642508SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 148 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Serie | Bardi |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466047040 |

