Handtag Theofils BargaAlu look, Längd: 330 mm
79 kr
59 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Alu look
Längd:
330 mm

Barga
Alu look, Längd: 330 mm
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett stilrent handtag med olika ytbehandlingar. Det passar i de flesta kök och bad.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11022531SP |
| Färg | Alu look |
| Längd | 330 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 320 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Serie | Barga |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466046180 |

