Handtag Theofils Benidorm
fr.75 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Benidorm
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Benidorm är ett elegant och stilfullt handtag som passar såväl i kök som i badrum och till din garderob.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Benidorm är ett elegant och stilfullt handtag som passar såväl i kök som i badrum och till din garderob.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Längd | 138, 170 mm |
| Material | Aluminium, Metall |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
| Serie | Benidorm, BENIDORM |
