Handtag Theofils Brenzone
fr.150 kr
Välj variant

Brenzone
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett slimmat handtag i vacker design, handtagets form tilltalar den som gillar ett lite nättare utseende på sitt kök eller badrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett slimmat handtag i vacker design, handtagets form tilltalar den som gillar ett lite nättare utseende på sitt kök eller badrum.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 309633T |
| Färg | Krom, Matt Svart, Mörkgrå Matt, Rostfri |
| Längd | 257, 321 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 192, 256 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Serie | Brenzone |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
