Handtag Theofils Calabro 320 cc Aluminium
fr.99 kr
Välj variant

Calabro 320 cc Aluminium
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett handtag som passar alla kök och badrum. Med sin mångsidiga funktion kommer Calabro ta dina möbler till en ny nivå oavsett var i hemmet det är.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10862519SPT |
| Färg | Aluminium, Krom, Mässing, Rostfritt, Svart, Vit |
| Längd | 328 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 320 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Calabro |
