Handtag Theofils Catania 100 MM
Rek. pris 105 kr
fr.76 kr
Se priset!
Välj variant

Catania 100 MM
76 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med ett cirkulärt grepp och vinklad design ger Catania ett effektfullt intryck där den placeras. Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Med ett cirkulärt grepp och vinklad design ger Catania ett effektfullt intryck där den placeras. Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Aluminium, Krom, Mässing, Stål, Svart, Vit |
| Material | Metall |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Grepplist |
| Serie | Catania |
