Handtag Theofils Cesano CC128
Rek. pris 85 kr
fr.84 kr
Se priset!
Välj variant

Cesano CC128
84 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ett elegant T-handtag med vackert konformad fot.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Längd | 207 mm |
| Material | Metall, Zamac |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Detaljer | Skruv inkluderat - 22 & 25MM |
| Serie | Cesano, CESANO |

