Handtag Theofils Malo Rf Look 128 cc
59 kr
45 krSpara 24 %Kampanj

Malo Rf Look 128 cc
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett elegant möbelhandtag med unika detaljer.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11672508SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 137 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Malo |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466047057 |

