Handtag Theofils Matera CC128
fr.75 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Matera CC128
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matera är ett stilfullt T-handtag med vackert avfasade kant. Handtaget passar såväl i kök som i badrum och till din garderob.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Matera är ett stilfullt T-handtag med vackert avfasade kant. Handtaget passar såväl i kök som i badrum och till din garderob.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Längd | 165 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Serie | MATERA |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
