Handtag Theofils Poppi 96 mm
Rek. pris 79 kr
fr.59 kr
Se priset!
Välj variant

Poppi 96 mm
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Poppi är en grepplist med mjukt rundade hörn och bekvämt grepp.
Handtaget kommer med skruv som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Krom, Rostfritt, Svart |
| Längd | 96 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | Poppi |

