Handtag Theofils Posta 128 cc Läder
Rek. pris 169 kr
fr.129 kr
Se priset!
Välj variant

Posta 128 cc Läder
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Populärt handtag lindat i läder som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd. Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Populärt handtag lindat i läder som lyfter vilket kök eller vilken möbel som helst. Vårda lädret för lång livslängd. Tänk på att läder är ett naturmaterial som patineras med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Pontus NVerifierad köpare
för 2 år sedanSuperfina kromade handtag med läderdetaljer. De flesta andra vi kikat på var förnicklade men dessa är helt i samma ton som blandare och krokar. Kvalitén känns genuin och lädret har en varm men sober brun färg.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Brun/Krom, Svart/Krom |
| Längd | 140 mm |
| Material | Metall/Läder |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Utförande | Läder |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Posta |
