Handtag Theofils Saint Tropez 96 cc
fr.39 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Saint Tropez 96 cc
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett handtag med en antik design. Handtaget har en behandlad yta som skapar en snygg finish.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag med en antik design. Handtaget har en behandlad yta som skapar en snygg finish.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Matt Svart, Oxid, Smide |
| Längd | 120 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Saint tropez |
