Handtag Theofils Sens Rf Look 160 cc
65 kr
49 krSpara 25 %Kampanj

Sens Rf Look 160 cc
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Theofils är ett handtag som är både mångsidigt och klassiskt. Handtaget har en låg båge på skaftet och passar bra i kök och badrum.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag som är både mångsidigt och klassiskt. Handtaget har en låg båge på skaftet och passar bra i kök och badrum.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11182508SP |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 169 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Sens |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466046357 |
