Handtag Theofils Siena
fr.45 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Siena
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siena är ett vackert och tidlöst trådhandtag. Handtaget passar i såväl kök som i badrum och till din garderob.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Siena är ett vackert och tidlöst trådhandtag. Handtaget passar i såväl kök som i badrum och till din garderob.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Krom, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look |
| Längd | 135, 167 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128, 160 mm |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Serie | SIENA |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
