Handtag Theofils Trento Matt Nickel
fr.55 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Trento Matt Nickel
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Theofils är ett handtag som är rörformat i en stilren design. Handtaget passar perfekt på både lådor och skåp.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag som är rörformat i en stilren design. Handtaget passar perfekt på både lådor och skåp.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Färg | Matt Nickel |
| Längd | 120, 152, 216, 344 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128, 192, 320 mm |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 34,5 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Trento |
