Handtag Theofils Vico Alu Look 128 cc
Rek. pris 59 kr
53 kr
Se priset!

Vico Alu Look 128 cc
53 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handtag Theofils är ett handtag med smalt grepp och en tidlös stilren design.
Handtaget Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 11761808SP |
| Färg | Alu look |
| Längd | 138 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Vico |
| EAN-nr | 7332466047088 |

