Handtag Twentytwo Hjo
fr.329 kr
Välj variant

Hjo
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett handtag där fot och grepp är delbara, vilket öppnar upp för möjligheter att kombinera material och färg. Handtaget andas skandinavisk design med en exklusiv känsla. Design Olle Lundberg.
Varumärke
TwentytwoBeskrivning
Ett handtag där fot och grepp är delbara, vilket öppnar upp för möjligheter att kombinera material och färg. Handtaget andas skandinavisk design med en exklusiv känsla. Design Olle Lundberg.
Hjo är en av flera serier framtagen i samarbete med en av Sveriges mest framstående industridesigner Olle Lundberg. Med hjärtat i skandinavisk formgivning och 25 år i branschen kombinerar Olle Lundberg form med funktion och kvalitet. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Twentytwo |
| Färg | Krom, Matt Svart/Krom, Rostfri Look |
| Material | Metall |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Bredd | 141, 205, 269 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Hjo |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| CC-mått | 128, 192, 256 mm |
